Lekarze Starachowice

Alergolog, Pediatra

Przychodnia
Jana Pawła II 1
27-200 Starachowice

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Sybilla Piekarska

Przychodnia Nr 1
Jana Kilińskiego 24
27-200 Starachowice

Jak dla mnie Pani Sybila ton bardzo miły ciepły i kompetentny lekarz,po pierwszej wizycie odniosłam właśnie takie wrażenie.

lekarz Renata Staszałek-Sikorska

Przychodnia
Kilińskiego 28
27-200 Starachowice

Bardzo polecam. Jestem pacjentem ( nadciśnienie ) już od kilku lat. Pani dr Renata Staszałek - Sikorska jest bardzo doświadczoną i kompetentną lekarką, bardzo uprzejmą i życzliwą dla pacjenta. Podczas wizyty bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy chorobę i proponowane sposoby leczenia.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Anna Wilczyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny gabinet Lekarski
Mrozowskiego7/11
27-200 Starachowice

Poznałam Panią Doktor w trakcie pierwszego porodu. Przyszła na nocną zmianę. Nie znała mnie wcześniej. Po wielu godzinach, zmęczeniu, mocnych skurczach i braku postępu w I fazie porodu, zajęła się mną i przyjściem mojej córki na świat nie tylko jako lekarz, ale jako kobieta. Otrzymałam dużo troski, empatii, ciepła, dobrych słów i spokoju, które najwidoczniej były bardzo potrzebne, bo nagle poród zaczął postępować. Nikt tak się mną nie zajął ani ...
Opinia dodana przez: Magda

Izabeela Kutyła-Paduch

Logopeda

Pracownie
RADOMSKA 70
Starachowice

Bardzo pozytywna osoba. Ze świetnym podejsciem do dziecka. Wykazuje pełne zainteresowanie problemem. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tadeusz Uzarski

Laryngolog

Lipowa 18
27-200 Starachowice

Leczyłem się u niego jako dziecko i pomimo 25lat które minęły od czasów gdy paskudnie chorowały moje uszy, On zagląda w nie i powtarza to za każdym razem " uszy po przejściach - a po chwili dodaje, pamiętam je " Tłumaczy zawsze co robi, kiedy może lekko boleć, kiedy nic nie zaboli, kiedy będzie nie przyjemnie. Mówi co dokładnie robi, ma zawsze ciepłe dłonie i sprawia że czuje się u ...

lekarz Tomasz Dróżdż

Radiolog

27-200 Starachowice

Kompetencja profesjonalizm życzliwość przy tym poczucie spokoju podczas tego zdecydowanie poważnego zabiegu polecam w 100 %

lekarz Sławomir Marcinkowski

Traumatolog, Ortopeda

praktyka prywatna
Starachowice

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Zbigniew Guzera

Internista, Reumatolog

PZOZ Starachowice Oddział Reumatologiczny
Radomska70
27-200 Starachowice

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Grażyna Gąś

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Zakład Opieki Specjalistycznej
Iglasta 2
27-200 Starachowice

Wpisuję na listę bardzo dobrych lekarzy panią doktor Gąś,gdyż pomogła mojej kuzynce,chorej onkologicznie,przetrwać najcięższe chwile w zwycięskiej walce z chorobą.Znam także opinie pacjentów i ich rodzin z oddziału paliatywnego w Starachowicach-zdecydowanie pozytywne.Polecam chorym tę lekarkę jako życzliwą ,pomocną dłoń i fachowca w dziedzinie opieki nad ciężko chorymi w różnym wieku.

Maciej Wyskiel

Miodowa 10
27-200 Starachowice

Miałam wyrywane 3 ósemki u 3 różnych chirurgów stomatologów ale u doktora Wyskiela najlepiej, nie sądziłam że tak szybko i bezboleśnie usunie ząb, nawet samo znieczulenie nie było nieprzyjemne a do wyrywania nie była używana siła jak u pozostałych. Z całego serca polecam najlepszy doktor do usuwania zębów
Opinia dodana przez: Dagmara
Lekarz godny polecenia. Diagnoza okazała się trafna w 100% mimo ,że nie lekarz nie specjalizuje się w neurochirurgii, z rezonansu magnetycznego stwierdził,że przepuklina kwalifikuje się do operacji. Bardzo miły i uprzejmy i przede wszystkim bada swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Michał Lasota

27-200 Starachowice

Więcej takich lekarzy. Jestem świeżo po chirurgicznym wycięciu przez pana doktora włókniaków. Małe rzeczy, a jakże upierdliwe podczas codziennej higieny ciała. Wycierajac się ręcznikiem zahacza się o nie i podrażnia, co w konsekwencji może prowadzić do poważniejszych następstw. Miałem co prawda skierowanie na konsultacje do dermatologa, ale podczas wizyty pani doktor wyjaśniła mi, że od tego roku dermatolodzy w ramach NFZ nie wykonują już zabiegów usuwania tego rodzaju narośli skórnych ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Ewa Gawlik

Niska 5b
27-200 Starachowice

Jedyna dentystka, której ufam na świecie. Aż uśmiechnełam się na pozycję do oceny liczbą gwiazdek "Tłumaczenie choroby i leczenia", oj taak, 100/100, przez całą długość wizyty aby stoi i tłumaczy jak dbać o zęby.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Grzegorz Dzik

Kardiolog

polsko-amerykańskie kliniki serca
27-200 Starachowice

Lekarz z powołania. Bezinteresowny i konkretny. Dobry fachowiec. Szybko załatwił nietypową sprawę. Polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Tomasz Terpiłowski

Chirurg naczyniowy

27-200 Starachowice

Wyrażam uznanie dla Pana doktora Tomasza Terpiłowskiego za kompetencję, profesjonalizm i troskę o pacjenta. Dziękuję całemu Personelowi Centrum za uprzejmość fachową pomoc. Polecam usługi medyczne Centrum Terpiłowski.
Opinia dodana przez: Jerzy
Bardzo kompetentna i zaangażowana Pani doktor pracująca w szpitalu Zawsze odnosi się z szacunkiem , co bardzo cenię
Opinia dodana przez: Izabela Zięba

dr Anna Figarska-Wancerz

Laryngolog

Wamed
Starachowice

Jestem na razie po pierwszej wizycie u Pani doktor i wrażenia mam pozytywne. Miła, uprzejma, o wszystko wypyta, wytłumaczy. Czy diagnoza trafna? To się okaże. Ale miałam odczucie, ze dr Anna jest przede wszystkim zainteresowana pacjentem i jego problemem.
Opinia dodana przez: kachaa

dr n. med. Janusz Zakrzewski

Alergolog

Zakład Psychiatryczno-Psychologiczny
HUTNICZA 2A
27-200 Starachowice

Witam. Na tak gburowatego, niemilego, opryskliwego i dlugo by jeszcze wymieniac, lekarza jeszcze nie trafiłam. Mam wrażenie że jesli kogos wyleczył to przez przypadek. Pan ma problem ze słuchaniem pacjenta. Po prośbie o skierowanie na badania, powiedział że lepiej w maseczce chodzić a nie bawić się w badania. Oczywiście nie wypisał skierowania na wszystkie badania o jakie prosilam.. pomijam fakt ze nawet z tego fotela nie chce mu sie podniesc.brak ...
Opinia dodana przez: Andzelika

Agnieszka Daniszewska

Neonatolog, Pediatra

27-200 Starachowice

Świetny lekarz. Wielkie doświadczenie. Zawsze pomocna. Dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam na naszej drodze. Jesteśmy częstymi bywalcami z racji niepelnosprawnosci, zawsze życzliwa i uprzejma. Zaangażowana w pracę.
Opinia dodana przez: Ja22